2021 márciusában már beszélgettünk Vujity Tvrtko újságíróval, aki akkoriban a Facebookra kezdett el tartalmakat készíteni fizetős nézők számára például Hawaii-ról – hogy mit mondott akkor, visszahallgatható ide kattintva. Most újra felhívtuk őt.
Tvrtko ugyanis nemrég platformot váltott, és új filmje, az október 8-án érkező Az én Amerikám így már nem ott, hanem egy magyar felületen, a Videoabc.hu-n lesz látható. Mennyire jött be az online műsorgyártás? Visszahozza a költségeket? Mennyiben más online-ra műsorokat gyártani, mint tévébe? Miről szól az új film? Többek között erről is beszélgettünk a Media1 szeptember 18-i podcastjában Vujity Tvrtkóval, aki elmesélte azt is, hogyan került az amerikai ABC tévécsatorna élő adásába, és azt is, hogyan változott meg az élete azóta, hogy Hawaii-ról Floridába költözött át. Szóba került az is, mik a tervei az Egyesült Államokban.
A kép alatt lévő lejátszóra kattintva hallgathatja meg a beszélgetést!

Érdemes feliratkozni a vipcast powered by Media1 Podcastra! Elérhető a podcast Spotify-on, iTunes-on, Google Podcastben és más podcast platformokon keresztül is.
A Media1 hírportál a www.media1.hu oldalon érhető el. RSS csatornájára feliratkozva mindig elsőként értesülhet a média világának híreiről! Kérheti a Media1 híreit Telegram applikációval is.
A Media1 műsorával többek között az alábbi rádiókban is találkozhat:
- Spirit FM (Budapest FM 92,9 MHz)
- Budaörs Rádió (Budapest FM 104,8 MHz)
- Balaton Rádió (Siófok FM 88,7 MHz)
- Érd FM (Érd FM 101,3 MHz)
- Alpha Rádió (Székesfehérvár FM 88,9 MHz)
- Maxi Rádió (Gyöngyös FM 92,4 MHz)
- Mega Rádió (Békéscsaba FM 98,4 MHz, Orosháza FM 90,2 MHz, Gyula FM 90,5 MHz)
- Csaba Rádió (Békéscsaba FM 88,9 MHz)
- Radio-B (online rádió)
- Hobby Rádió (online rádió és egyes kábelszolgáltatók set-top-boxain)
- Radio N Café (online)
- Pannónia Rádió (online)
- Menő Rádió (online)
- Mex Rádió (online)