Media1, 2021.02.08: Munk Veronika és Dull Szabolcs, a Telex társfőszerkesztői

Sok érdekesség derült ki a Telex kapcsán a Media1 legutóbbi, február 8-i műsorában, melynek vendége volt Munk Veronika és Dull Szabolcs, a Telex két főszerkesztője.

Szó esett többek között az új társfőszerkesztői konstrukcióról, a lapnál a háttérben jelenleg is zajló fejlesztésekről, a korábban belengetett fizetőkapus rendszerről, és egy vidéki tudósítói hálózatról, de kiderült az is, megérkezett-e már a cseh támogató által megígért 200 ezer euró, és hogy voltak, vannak, akik befektetőjelöltként érdeklődtek/érdeklődnek a lap iránt.

A Telex vezetői beszámoltak arról is, hogyan akadályozzák munkájukat a különféle minisztériumok és más hivatalok, vagy hogy sosem kapnak válaszokat például az Operatív Törzstől a koronavírus kapcsán.

A Media1 műsor 2021. február 8-i adása az alábbi lejátszón lévő play ikonra kattintva visszahallgatható, illetve podcastként a lenti linkre kattintva le is tölthető. A lejátszás akár külön ablakban is lehetséges!

A műsor írásos összefoglalója a Media1.hu-n található!

 

A hanganyag letöltése | Lejátszó megnyitása új ablakban

Lájkold a vipcast.hu Facebook-oldalát és iratkozz fel teljesen ingyenesen a podcastra is, hogy ne maradj le a következő hanganyagokról! Feliratkozhatsz a podcastra a Spotify-on és az Apple iTunes-on is, de megtalálod a főbb podcast programokban, például a Google Podcastsban is. Iratkozz fel a Media1.hu hírlevelére a hírportál főoldalán, és lájkold vagy kövesd a Media1 Facebook-oldalát is.

A képen balra elől Munk Veronika, hátul Dull Szabolcs, jobbra Szalay Dániel, a műsor házigazdája