A nyolcvanas évek egyik „sztárja” volt dr. Veres Pál, a Magyar Ifjúság szexológusa. Szabadszájúsága, a teljesen laza, könnyed stílusa és nem utolsósorban egyéni humora tette népszerűvé. Hétről-hétre írta szex ügyben a tanácsait, pikáns humorral vegyítve. S persze járta az országot, hogy élőszóban is „terjessze az igét”.
Ez a felvétel, a Szex a lelke mindennek, melyet Juszt László talált meg a saját archívumában, a Kerepesi úti rendőrlaktanyában készült körülbelül 800 fiatal ember előtt – mint hallható – igen zajos sikerrel.
Szex a lelke mindennek. Különleges hangfelvétel került elő Juszt László archívumából.
A felvétel akkoriban megjelent hangkazettán, s napok alatt el is fogyott mintegy 50.000 példányban. Ha ma belehallgat, megértheti, hogy miért?
A felvételt, annak szabadszájúsága miatt csak 18 év felettieknek ajánljuk!
Fontos tisztázni, hogy ki mit vár egy internetes társkeresőtől. Egy egyéjszakás kalandot vagy éppen egy életre szóló kapcsolatot? Bár az utóbbi meglehetősen ritka jelenség, minden attól függ, hogy ki mire használja a randiappok adta lehetőségeket. Ismerjük meg őket részletesebben. (x)
Robotszex, cicivillantós Titcoin, BitRubel, műholdas internetet kap Afrika, drónok, hangszerek, Papírmesék, menekültválság és a Facebook, powerbank, applikáció segít az éhség legyűrésében – ezek voltak a Digitális Talkshow Mindenkinek (DTM) legutóbbi, október 6-i adásának témái.
Az ember-robot szex általánosabb lesz 2050-re – állítja dr. Ian Pearson jövőkutató szakember döbbenetes tanulmánya – és rögtön erről vitatkozik az asztaltársaság a műsor elején. A hírekben szó esik a cicivillantos Titcoinról, az oroszok digitális fizetőeszközéről, a BitRubelről és az afrikai országoknak szolgáltatott Facebook-internetről. Az idei Internet Hungary konferencia témái közül Pintér Róbert azzal foglalkozik, hogy nemsoká drónokat is lehet majd használni csomagok kézbesítésére. Vendégünk, Cs. Kádár Péter hangmérnök a sokcsatornás, térbeli hangzást biztosító hangrendszerekről beszél (már 128 csatornás is van!), majd a Los Angelesben élő zenész barátunk, Kevin (azaz Fodor Attila) mutatja be Papírmesék c. új EP-jét. Justin Viktor a menekültválság Facebookra gyakorolt hatásaival foglalkozik – szerinte nem is közösségi médium ez a webhely, Cs. Kádár Péter vitatkozik vele. A netnyelvész, Bódi Zoltán a ‘powerbank’ kifejezést elemzi, majd Szalay Dániel bemutatja az éhező gyermekeket segítő applikáció, amivel éttermekben lehetünk a város hőse.
Szerkesztő-műsorvezető: Szilágyi Árpád
Résztvevők: Bódi Zoltán, Justin Viktor, Pintér Róbert, Szalay Dániel
Vendég: Cs. Kádár Péter és Fodor Attila, azaz Kevin a Google Hangouts rendszer segítségével